• Candle Ajans olarak sizi olmak istediğiniz
    yere taşıyoruz

Genel olarak biz

Günlük sorunlarınıza ömürlük çözümler üretiyoruz

Candle Ajans olarak, aldığımız işlere profesyonelce yaklaşıyor, bin bir emekle büyütüp geliştirdiğiniz işinizi, kurumsal kimlik çalışmaları ile en doğru şekilde tanımlıyor ve sizi olmak istediğiniz yere taşıyoruz.

Bizim için önemlisiniz! İşinize değer katmak ve markalaşma yolunda ışığınız olmak için buradayız.

Size, tünelin sonundaki aydınlığı değil, tünelin içindeki karanlıktan fırsatlarla çıkmayı öneriyoruz. Bizler farklı bakıyor, farklı düşünüyor ve başarının küçük ayrıntılarda gizli olduğunu biliyoruz.

Açılış programları ile başlangıçların “kurdelasını” birlikte kesiyoruz, çeşitli organizasyonlar ile birbirimize olan güvenimizi pekiştiriyoruz.

Ramazan etkinlikleri ile bedenimize üflenmiş ruhu daha güçlü hissediyoruz.

Aklınız ve kalbinizle bizi seçtiğinizde yanılmadığınızı göreceksiniz. Bizi sevmek için özel bir nedene ihtiyacınız yok ama biz sizin aklınıza yatacağız.

Çünkü samimiyiz, gerçeğiz, iyi niyetliiyiz, uzmanız, çalışkanız, çözüm odaklıyız

Hizmetlerimiz

Sizin için neler yapabiliriz?

Reklam

Grafik Tasarım-Tanıtım Filmi-Profesyonel Fotograf Çekimi-Web Tasarım-Prodüksiyon

Organizasyon

Kongre,Toplantı ve Etkinlik Yönetimi-Etkinlik Merkezi Yönetimi-Mekan Süsleme&Dekorasyon-Profesyonel Ses,Sahne ve Işık Sistemleri Kurulumu-Açıkhava Etkinlikleri-Ürün Tanıtım & Basın Lansmanları-Fuar Alanı ve Etkinlik Alanı Kurulumları-VIP Transfer Hizmetleri.

Promosyon

Usb Bellek- Powerbank-Ajanda ve Matbaa Ürünleri-Kalem ve Kalem Seti-Anahtarlık-Bloknot-Ofis Ürünleri-Vıp Hediye Setleri-Takvimler-Saatler-Çanta-Şapka-Yelek ve İş Kıyafetleri-Kupa Bardak-Termos Kupa

Referanslar